Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jdeme proti týrání zvířat!!!

Pomožteaj-ty-mozes-pomoct.jpg proti týrání zvířat!!!Na SLOVENSKU se zabíjí jeden za druhým!!!vážně,tet tu sedím,koulí se mi po obličeji slzy jako hráchy.jenom se stačí podívat do jejich nevinné tváře a už máte slzy v očích.Proč?co vám udělali?PODEPIŠTE SE A ZABRANTE TOMU!!!A ti kteří cokoliv takového udělali,by měli mít aspon na 18 let odnětí svobody!!!toto už není normální!!!slysim-psi-plac-ze-slovenska.jpeg

a tak:se PODEPIŠTE!!!

atačí jen toto:

1.dát si naši ikonku na svůj blog

2.odpovědět:Jsi proti týrání zvířat???a:Je  podle tebe normální týrat zvířata???

3.všechny,kohokoliv potkáš,řekni mu jak je tento  svět krutý a svolávej je na náš web!!!

Pokusím se udělat něaké ty pozvánky,a pokud možno si je vitiskněte.Pudeme proti týrání zvířat a doufám že to dokážeme!!!

 

mame-pravo-zit.gif

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood compressing: What is healthy

(AhetsInone, 8. 10. 2018 5:07)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-et-le-coeur/

Rare Ancient Indian Plant Resets Blood Weight

(AFuttCauts, 28. 7. 2018 10:22)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20-mg-sans-ordonnance/

tirani zvirat

(Linda Duroskova, 28. 6. 2014 9:58)

Stop!!!!! Tirani zvirat ja slysim psi plac je mi to lito ze lidi jsou tak zli :(

ZASTAVTE TÝRÁNÍ ZVÍŘAT!!!!

(Adela, 28. 4. 2014 17:14)

Nenavidim tyrani zvirat.Kdybych si mela neco prat tak to aby se zastavilo tyrani zvirat!!!!!Nevim co tím lide chtejí dokazat....Jedine Hovno!!!!!!

zakaz tyrania zvierat

(kristina balazova, 2. 4. 2013 10:43)

je to hrozne ked volakto tyra ubohe zviera. taky clovek nema dusu a je psychopat ja milujeeeeeeeeeeeem zvieratka od psov po hady no ten clovek ktory tira zviera by mal dostat dozivotie v base!!!!!!! jaj keby vseci ludia ochranovali zvierata a zabranovali ich vyhynutiu bol by svet hned lepsi... ZACHRANTE ZVIERATA NETYRAJTE ICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: zakaz tyrania zvierat

(Adela, 6. 4. 2014 18:34)

Ne dozivotí ale to co jim delají!!!!např..Uvazat ke stromu bez vody atd!!!!!!!!!!!!!!!Jsou to Hajzlove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA TÝRÁNÍ by měli dát doživotí !

(katty : 16 , 13. 1. 2013 11:39)

je to opravdu smutné když lidi dělají takové činnosti jako třeba týrání nevinnych a bezbraných zvířat ... je to od člověka velmi ubohé !!! nebo testují na zvířatech ruzné šmínky např.. řasenky , lesky na rty apd... je to sobecké když je trápí nechápu k čemu jim to je .. například opice je náš pra pra pra pra pra pra předek a davají jim do očí mýdlo apd... to je jako kdyby si někdy přišel pro babičku a dělala jí uplně to samé vždyt ona je taky náš předek ... kolik psuů , koček , prasat , ovcí, kuřat , kachen , apod muselo přijít o život ? je to cca přes 50 miliard po celém světě !!!! a to nemluvím o tom že je zabíjíme pro maso !! nepochopím a podle mého by měli ty lidi kteří ubližují , týrají , zabíjejí zvířat být zavření a mít doživotí !!!!!

ne

(Mirek Černý, 26. 11. 2012 14:54)

To je hrůza jak můžou týrat zvířátka. jsem sice Čech ale zvířata mám zači než všechny okolo.


Jsem proti týrání zvířat.